[social/]
+90 284 212 00 10 Şükrüpaşa Mah. 103. Sk. Verapark Apt. No:25/10 Edirne

Sir Ağda

[vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1548275976864{background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][smartslider3 slider=”9″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Sir Ağda

Sir ağda çam reçinesinden üretilir. Yapışkan bir yapıya sahiptir. Isı ve akışkanlık kazanarak size doğal bir epilasyon sağlayan üründür. Epilasyonlarda en etkili yöntemlerin başında sir ağda gelir. Sir kıl köklerini zayıflatır. Düzenli kullanımda kıllardan kalıcı kurtulmanızda yardımcı olur. Doğru yöntemlerle ve hijyen kurallarına uyularak uygulanmasını önerilir. Ancak kullanan kişinin çam reçinesine alerjisi varsa geçici sorunlarla karşılaşabilir. Sir ağda vücudun pek çok bölgesine uygulanabilir. Meme başı, kirpikler ve erkeklerde sakal dışında bütün bölgeye uygulanabilir.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”173″ img_size=”450×450″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]Sir Ağdanın Avantajları Nelerdir?

  • Çok temiz ve güzel görünümlü epilasyon yapmanızı sağlar.
  • Normal ağdalar gibi şeker içermediği için kıl köklerini kesinlikle beslemez aksine zayıflatır.
  • Uzun vadede tüylerin zayıflarını sağlar ve azaltmasında çok etkili olur.
  • Epilasyon sırasında derinin üstünü temizler ve ölü hücreleri yok ederek doğal peeling sağlar.
  • Tamamen doğal maddelidir.
  • Batık ve kıl dönmesini engeller.
  • İlk kullanımda 21 günde bir sir ağda yaptırırken devamlı kullanırsanız 1 buçuk ay kadar yaptırmazsınız.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”174″ img_size=”450×450″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]Sir Ağda Zararlı Mıdır?

Sir ağdanın sağlık bakımından hiçbir zararı yoktur. Fakat çam reçinesine alerjisi olan insanlarda geçici rahatsızlar oluşabilir. Alerjisi olmayan kişilerde eğitimli yapılan ağdanın hiçbir sakıncası yoktur. Sir ağda yapılan cildin sağlam olması gereklidir. Güneş yanığı, kesik, yaralanma ve çatlak varsa, çeşitli deri hastalıkları bulunuyorsa ağda yapılması önerilmez. Dermatolojik tedavi görüyorsanız ya da şeker hastalığınız varsa sir ağda kullanmak için uzman bir doktora danışmanız önerilir. Çok yaşlı ve derisi gevşek yapıya sahip olan kişilere de sir ağda kullanılması önerilmez. Ayrıca regl döneminde sir ağda yaptırmanın bir sakıncası olmamakla birlikte yaptırmakta tavsiye edilmez. Çünkü kadın vücudunda regl döneminde ödemler oluşur. Bu dönemde sir ağda yaptırmak daha sancılı ve ağrılı olabilir. Bu nedenle sir ağda epilasyonunu regl döneminden 3 gün önce veya 3 gün sonra yaptırmak daha uygundur.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”175″ img_size=”450×450″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]Konserve Sir Ağda’nın diğerlerinden farkı nedir?

Konserve sir ağda, sizin için özel olarak ilk kez açılarak kullanılır. Daha sonrasında isminiz özel olarak saklanır. Tekrar tekrar kullanılan sir ağda uygulamalarındaki bakteri ve cilt rahatsızlıkları ihtimali bu şekilde ortadan kalkmaktadır. %100 hijyen ile güvenerek kullanılabilmektedir.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]